Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Seans filmowy z okazji „Dnia Matki”

23 maja, 2022
Google Maps Google Maps

Burmistrz Wojnicza oraz Jarosław Bujak – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wojniczu serdecznie zapraszają na bezpłatną projekcję wyjątkowego filmu z okazji Dnia Matki.

Film reżysera „Pretty Woman”, „Uciekającej panny młodej” i „Walentynek”. Gwiazdorska obsada w pogodnej i dowcipnej komedii o wyjątkowym dniu, w którym każdy z nas czuje się dzieckiem.

Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall – fachowiec od opowiadania o uczuciach z humorem – przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu.

Sandy – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha.
Miranda – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami.
Jesse – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić.
Bradley – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.

Obsada:
Jennifer Aniston
Kate Hudson
Julia Roberts
Jason Sudeikis
Britt Robertson
Timothy Olyphan

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.