Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Ruszyły zapisy do Wojnickiego Klubu Filmowego

13 października, 2021
Ruszyły zapisy do Wojnickiego Klubu Filmowego

Gminny Ośrodek Kultury ogłosił zapisy do Wojnickiego Klubu Filmowego. Pierwsze spotkanie 6 listopada. Spotkania będą się odbywać w kinie Wawel.

Jak informuje Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu  spotykania Wojnickiego Klubu Filmowego będą się odbywać w Kinie Wawel, by wspólnie oglądać, omawiać i analizować filmy.
W programie zarówno klasyka, jak i nowości oraz mniej znane perełki z innych krajów. Niekiedy pojawią się też spotkania z ciekawymi osobami, które pomogą nam w omówieniu wybranych tytułów. Pierwsze spotkanie 6 listopada.

Spotkania poprowadzi Maciej Kapek, twórca kina niezależnego, członek młodzieżowy jury Tarnowskiej Nagrody Filmowej 2016, reżyser w Grupie Teatralnej Fantastycznie. Udział
w spotkaniach jest darmowy, ale należy się zapisać. Nawet jeśli nie pasuje wam najbliższy termin, warto być na liście, by móc przyjść następnym razem.

Na adres gok@gok.wojnicz.pl należy wysłać swoje imię i nazwisko, wiek oraz numer telefonu (tytuł wiadomości: Zapisy do Wojnickiego Klubu Filmowego). Zapraszamy do zapisywania się i zapraszania znajomych!
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).