Czwartek, 11 czerwca 2026r. | Imieniny: Barnaby, Radomila, Feliksa
Pokaż menu

Rozpoczęcie montażu instalacji OZE

02 lipca, 2020

W ramach realizacji „Partnerskiego projektu budowy instalacji odnawialnych źródeł energii dla gmin województwa małopolskiego, dofinansowywanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Gmina Wojnicz podpisała umowy z Wykonawcami na dostawę i montaż instalacji OZE.

Przedmiotem projektu ma terenie Gminy Wojnicz będzie montaż instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła i kotłów pelletowych na prywatnych nieruchomościach mieszkańców oraz instalacji fotowoltaicznej na budynku Szkoły Podstawowej w Wojniczu. W pierwszej kolejności na terenie gminy montowane będą kolektory słoneczne i część instalacji fotowoltaicznych. Zakończenie całości prac planowane jest na I kwartał przyszłego roku.

Projekt pn. „Partnerski Projekt Budowy Instalacji Odnawialnych Źródeł Energii dla Gmin Województwa Małopolskiego” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 




Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).