Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Remont garaży przy remizie OSP w Zakrzowie zakończony 

22 listopada, 2023

Zakończono prace polegające na remoncie garaży na pojazdy bojowe jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakrzowie. Na ten cel samorząd Gminy Wojnicz pozyskał środki od województwa małopolskiego.

Gmina Wojnicz zakończyła realizację zadania pod nazwą „Remont pomieszczeń garażowych w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej” w ramach programu „Małopolskie OSP 2023”, którego celem było uzyskanie odnowionych, bezpiecznych oraz w pełni funkcjonalnych pomieszczeń garażowych dla zabezpieczania sprzętu i samochodów, które znajdują się na wyposażeniu jednostki.

Projekt obejmował remont pomieszczeń garażowych, w tym remont posadzek, ścian oraz  roboty elektryczne. Wykonanie opisanych prac stworzyło lepsze warunki utrzymania gotowości bojowej strażaków i przyśpieszy wyjazd do akcji ratowniczo – gaśniczych. Gruntowny remont poprawił komfort i bezpieczeństwo pracy ratowników oraz przyczyni się do zabezpieczenia budynku przed degradacją.

Wartość wykonanych prac to kwota 152 tys. zł, z czego dofinansowanie ze środków województwa małopolskiego wyniosło 30 tys. zł.

Logo MałopolskaLogo Małopolska

Fot. UM Wojnicz
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).