Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Raport o stanie Gminy Wojnicz za 2019 rok

27 maja, 2020

Szanowni Państwo,

Przedstawiam Państwu kolejny już „Raport o stanie Gminy Wojnicz”, który obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza Wojnicza za rok 2019, a w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał Rady Miejskiej w Wojniczu.

Był to kolejny rok wytężonej pracy, w trakcie którego wiele udało się dokonać. Postawiłem przed sobą realne cele, tak aby wszystkie zamierzenia i zadania zostały zrealizowane w pełnym zakresie. Mam nadzieję, że zmiany jakie zachodzą w naszej gminie są zauważalne i doceniane. Zmiany te nie byłyby możliwe, gdyby nie zaangażowanie i wiedza urzędników, radnych, sołtysów, organizacji pozarządowych i przede wszystkim mieszkańców naszej gminy.

Niniejszy raport stanowi źródło wiedzy na temat zmian, jakie zaszły w ciągu zaledwie jednego roku w każdej z miejscowości. Przedstawia sytuację naszej gminy w najważniejszych obszarach jej funkcjonowania, takich jak: przedsiębiorczość, bezrobocie, finanse, mienie komunalne, ład przestrzenny, środowisko, polityka społeczna i zdrowotna, oświata, inwestycje, fundusz sołecki, gospodarka komunalna, kultura, sport i rekreacja, bezpieczeństwo publiczne oraz współpraca z organizacjami pozarządowymi i innymi społecznościami.

Zapraszam serdecznie do lektury.

Burmistrz Wojnicza
Tadeusz Bąk

Link od Raportu o stanie Gminy Wojnicz za 2019 rok
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).