Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Przedłużenie terminu składania wniosków o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych

02 grudnia, 2022
Google Maps Google Maps

Burmistrz Wojnicza informuje o przedłużeniu terminu składania wniosków o zakup węgla.
Wnioski należy składać do 9 grudnia 2022 r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wojniczu, ul. Krzywa 16, w dniach od poniedziałku do piątku, w godz. od 7.30 do 15.30.
Odbiór informacji dotyczący weryfikacji złożonego wniosku o zakup preferencyjny węgla, następuje po 7 dniach, od daty jego złożenia, w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wojniczu, ul. Krzywa 16.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: 14 6790-030, 791 130 566, od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wojniczu.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).