Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Program Wspierania Rodziny – Ankieta

06 czerwca, 2024
Google Maps Google Maps

W związku z koniecznością opracowania Programu Wspierania Rodziny na lata 2025-2027 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy Wojnicz o wypełnienie poniżej zamieszczonej ankiety dotyczącej problemów i kwestii społecznych w aspekcie wsparcia rodziny. Ankiety są całkowicie anonimowe, skierowane do osób z terenu gminy Wojnicz a zebrane dane posłużą do badań związanych ze wspomnianym Programem.

W celu wypełnienia ankiety proszę otworzyć poniższy link i po zaznaczeniu wybranych odpowiedzi kliknąć opcję WYŚLIJ.

Bardzo dziękujemy za współpracę.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).