Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie – „Prace interwencyjne – AKTYWNIE W PRZYSZŁOŚĆ”

04 sierpnia, 2021
Google Maps Google Maps

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie informuje, że posiada środki na realizację prac interwencyjnych w ramach projektu “Prace interwencyjne – AKTYWNIE W PRZYSZŁOŚĆ”, który jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 8 Rynek Pracy, Działanie 8.2 Aktywizacja zawodowa, Typ projektu A. Kompleksowe programy na rzecz aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy.

Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie, pl. gen. J. Bema 3, 33-100 Tarnów, pod nr telefonu 14 688 23 27 oraz na stronie internetowej: https://tarnow.praca.gov.pl/

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.