Wtorek, 7 grudnia 2021r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Podpisano umowę na Budowę sieci wodociągowej wraz z hydrofornią w m. Sukmanie oraz części miejscowości: Milówka, Olszyny, Wielka Wieś, w gminie Wojnicz

19 października, 2021

19 października podpisana została umowa z Przedsiębiorstwem „INKO 2001” K. Łukasik, K. Kaczor, J. Majewski Spółka Jawna z siedzibą w Nowym Sączu na kwotę 2 466 259,56 zł, która dotyczy budowy sieci wodociągowej wraz z hydrofornią w m. Sukmanie oraz części miejscowości: Milówka, Olszyny, Wielka Wieś, w gminie Wojnicz.

Przypomnijmy, że inwestycja otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).