Niedziela, 6 grudnia 2020r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Podpisanie umowy na modernizację boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Grabnie

21 października, 2020

21 października odbyło się podpisanie umowy z wykonawcą na modernizację boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Grabnie.

Inwestycja dofinansowana jest z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach projektu pn. „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa –  MIRS” w 2020 r. W ramach zadania przewiduje się przebudowę istniejącego boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Grabnie. Boisko o nawierzchni asfaltowej zostanie zmodernizowane i w wyniku  czego powstanie  boisko o nawierzchni poliuretanowej, przystosowane do gier zespołowych. Zmodernizowana zostanie również bieżna do skoku w dal, zeskocznia z piasku, a także zamontowana zostanie belka.

Zakończenie realizacji zdania planowane jest na koniec 2020 r. Całkowity koszt zadania wynosi blisko 220 tys. zł.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).