Piknik rodzinny w Biadolinach Radłowskich

W niedzielę, 20 września odbył się piknik rodzinny przy „Przystanku Jezus” w Biadolinach Radłowskich. Organizatorem tego wydarzenia była Akcja Katolicka przy parafii Biadoliny.
Od godziny 15.00 przy świetlicy ,,Przystanek Jezus” odbywały się liczne konkursy z nagrodami dla dzieci prowadzone przez animatora. Był też pyszny poczęstunek m.in.: grillowane kiełbaski, pizza, czy wata cukrowa oraz pokazy strażackie. Organizatorzy, którymi byli członkowie Akcji Katolickiej przy parafii Biadoliny, zadbali również o starsze grono uczestników, dla których przygotowane zostały tańce. Piknik zakończyło wspólne śpiewanie piosenek pielgrzymkowych.
W trakcie pikniku rozdano również nagrody dla zwycięzców konkursu pn. „Najlepsza Palma Wielkanocna”.
Fot. AK przy parafii Biadoliny