Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Pierwszy etap termomodernizacji budynków szkół na finiszu

07 lutego, 2023

Dobiega końca pierwszy etapy termomodernizacji Szkoły Podstawowej w Grabnie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Olszynach, który dotyczy m. in.  robót związanych z instalacja gazową oraz modernizacją kotłowni w budynkach.

W kolejnych dwóch etapach termomodernizacji wykonane zostaną m. in.: ocieplenie ścian zewnętrznych budynków oraz wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.

Inwestycja realizowana jest za kwotę ponad 5,8 mln zł, z czego 5 mln stanowi dofinansowanie z Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).