Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

Ostatnie dni na zgłoszenie informacji o sposobie ogrzewania budynku

22 czerwca, 2022
Ostatnie dni na zgłoszenie informacji o sposobie ogrzewania budynku

Urząd Miejski w Wojniczu przypomina, że 30 czerwca 2022 r. mija termin złożenia deklaracji o sposobie ogrzewania budynków do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Obowiązek przekazania informacji spoczywa na każdym właścicielu lub zarządcy budynku i dotyczy zarówno budynków mieszkalnych, gospodarczych, jak i usługowych. 

Deklaracje można składać:

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej https://ceeb.gov.pl/ wykorzystując do tego profil zaufany, e-dowód lub podpis kwalifikowany,
  • w formie papierowej poprzez wypełnienie formularza deklaracji i złożenie na dzienniku podawczym Urzędu Miejskiego w Wojniczu lub przesłanie pocztą na adres: Urząd Miejski w Wojniczu ul. Rynek 1, 32-830 Wojnicz.

FORMULARZ A – budynki i lokale mieszkalne

FORMULARZ B – budynki i lokale niemieszkalne

Więcej informacji o Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków można uzyskać na stronie Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego https://www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow lub w Urzędzie Miejskim w Wojniczu, pok. 22.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).