Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko prawy w WFOŚiGW w Krakowie

23 września, 2021

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór
kandydatów na wolne stanowisko pracy:
– Referent w Zespole Rozliczeń Klienta Indywidualnego
w wymiarze: 5 osób – 5 etatów, Miejsce wykonywania pracy – Kraków;
– Referent w Zespole Klienta Indywidualnego
w wymiarze: 5 osób – 5 etatów, Miejsce wykonywania pracy – Kraków.

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.