Niedziela, 6 grudnia 2020r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

Obowiązek przyłączenia nieruchomości do istniejącej sieci kanalizacyjnej

23 października, 2020
Obwieszczenie

List otwarty Burmistrza Wojnicza do mieszkańców w sprawię przypomnienia o obowiązku przyłączenia nieruchomości do istniejącej sieci kanalizacyjnej.

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.