Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Nowy pojazd specjalistyczny typu quad dla OSP Więckowice

06 grudnia, 2022

Wczoraj odbyła się uroczystość przekazania pojazdu typu quad wraz z przyczepką dla jednostki OSP w Więckowicach.

Quad, którego całkowity koszt wyniósł 91 750 zł został zakupiony ze środków pozyskanych z Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Małopolskie OSP 2022”w kwocie 10 000 zł oraz ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach Programu “Zapobieganie poważnym awariom i likwidacja ich skutków dla środowiska – Bezpieczny Strażak” w kwocie 36 923,21 zł. Gmina Wojnicz na zakup pojazdu przekazała kwotę w wysokości 34 826,79 zł.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).