Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Noworoczny Koncert Orkiestry Baczków

11 stycznia, 2024

Serdecznie zapraszamy na Noworoczny Koncert Orkiestry Baczków (finalistów programu „Mam Talent!”)  pod dyrygentutrą Wojciecha Zwierniaka, który odbędzie się już za kilka dni, a dokładnie w dniu 14 stycznia o godz. 18.30 w Wojnickiej Kolegiacie. Zespół swoją muzyką pragnie wnieść światłość oraz nadzieję na Nowy Rok.

Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu przy współorganizacji  Parafia św. Wawrzyńca Męczennika w Wojniczu pod honorowym patronatem Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).