Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Nowa odsłona Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

21 maja, 2020

Od 15 maja 2020 r. ruszyła nowa odsłona Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

W materiale promocyjnym Programu Czyste Powietrze, przygotowany wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Ministerstwem Klimatu, znajdą Państwo informacje
o najważniejszych zmianach, jakie zaszły w Programie od 15.05.2020, informacje ogólne na temat adresatów programu, krótkie kompendium na jakie rodzaje inwestycji można otrzymać dofinansowanie oraz jakie efekty przyniósł Program do tej pory.  

Więcej informacji na można znaleźć na stronach Programu Czyste Powietrze (https://czystepowietrze.gov.pl/,) w Portalu Beneficjenta WFOŚiGW w Krakowie (https://portal.wfos.krakow.pl/) oraz na stronie Wojewódzkiego Funduszu w zakładce Czyste Powietrze (https://www.wfos.krakow.pl/czyste-powietrze/).

Do pobrania:
Materiał promocyjny
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).