Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców

21 listopada, 2023

15 listopada odbył się 8 edycja turnieju piłki nożnej dla chłopców szkół podstawowych z klas I – III pod nazwą „Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców”, w ten sposób zawodnicy uczcili na sportowo Święto Niepodległości.

Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów: TOP WIELKA WIEŚ, UKS WIELKA WIEŚ, SP OLSZYNY, FA WOJNICZ, COSMOS ŁOPOŃ. Zawody rozegrano w jednej grupie, każda z drużyn rozegrała po cztery spotkania. Łącznie wystartowało około 50 zawodników. Wysoki poziom meczy i sportowa atmosfera w duchu fair play przyczyniła się do dobrego widowiska, które do końca trzymało
w napięciu kibiców jak i zawodników.

Klasyfikacja: 1 miejsce SP OLSZYNY, 2 miejsce TOP WIELKA WIEŚ, 3 miejsce FA WOJNICZ I, 4 miejsce COSMOS ŁOPOŃ, 5 miejsce UKS WIELKA WIEŚ. Ceremonii wręczeniem dyplomów, medali, pucharów ufundowanych przez Burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka dokonali opiekunowie drużyn oraz wolontariat UKS w Wielkiej Wsi.

Logo MałopolskaLogo Małopolska

Projekt zrealizowany został przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.