Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

MOBILNY PUNKT SPISOWY Park Miejski w Wojniczu 19 czerwca 2021r. w godz. od 17.00 do 19.00

18 czerwca, 2021

Gminne Biuro Spisowe w Wojniczu w związku z realizacją Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, trwającego od 1 kwietnia 2021r. do 30 września 2021r. zaprasza do dokonania samospisu internetowego w mobilnym punkcie spisowym, w dniu 19 czerwca 2021r.(sobota) w godzinach 17.00-19.00  podczas trwania  PIKNIKU RODZINNEGO w PARKU MIEJSKIM W WOJNICZU

Szczegółowe informacje na temat spisu dostępne są na stronie internetowej https://spis.gov.pl/ oraz pod numerem infolinii +48 22 279 99 99.

Zanim stawisz się w punkcie samospisu, przygotuj :

1. Numer PESEL członków gospodarstwa domowego.
  2. Informację o powierzchni użytkowej mieszkania w m².
  3. Adres e-mail, jeśli chcesz wziąć udział w loterii spisowej.

Udział w spisie jest obowiązkiem wynikającym z ustawy z dnia 9 sierpnia 2019r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. ( Dz. U. z 2019r., poz. 1775 ze zm.), a wszystkie dane zebrane w spisie objęte są tajemnicą statystyczną.

Spiszmy się !

Liczymy się dla Polski

Gminne Biuro Spisowe w Wojniczu

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.