Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa

Konkursy – Powszechny Spis Rolny 2020

16 października, 2020

Gminne Biuro Spisowe w Wojniczu uprzejmie informuje i przypomina, że Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje wiele konkursów, których celem jest promocja spisu rolnego 2020.

Zagadki, zadania i pytania sprawdzające wiedzę skierowane są do różnych grup odbiorców, a więc każdy może podjąć wyzwanie i wziąć udział w wybranym konkursie.

Wykaz, opis i regulaminy poszczególnych konkursów umieszczone są na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Krakowie: https://krakow.stat.gov.pl/powszechny-spis-rolny-psr-2020/konkursy/

Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach oraz do włączenia się w szeroką promocję i popularyzację PSR 2020

Od 1 września do 30 listopada 2020 r. Główny Urząd Statystyczny realizuje Powszechny Spis Rolny.

Szczegółowe informacje na temat spisu dostępne są na stronie internetowej spisrolny.gov.pl oraz pod numerem infolinii +48 22 279 99 99.

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.