Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Konkurs „Zdrowo i Bezpiecznie” – zgłoś swoją Firmę do udziału

10 czerwca, 2020

Jeśli Twoja firma dba o zdrowie klientów i pracowników, stosuje efektywne procedury sanitarne albo promuje zdrowy styl życia, zgłoś się do naszego Konkursu! Zdobądź Certyfikat „Zdrowo i Bezpiecznie” oraz Statuetkę Ogólnopolskiego „Lidera Zdrowia i Bezpieczeństwa”. Promuj się i przyciągaj Klientów! Laureatów wybierze Komisja Konkursowa z udziałem naukowców m.in. z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Gdańskiego i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

 Zapoznaj się BEZPŁATNIE z informacjami o naszym Konkursie na stronie: https://zdrowoibezpiecznie.pl/

W naszym Ogólnopolskim Konkursie przyznajemy Złote Statuetki Lider Zdrowia i Bezpieczeństwa oraz prestiżowe Certyfikaty Jakości Zdrowo i Bezpiecznie. Statuetką i Certyfikatem nasze naukowe Jury nagrodzi firmy i lokale handlowe (np. sklepy), usługowe (np. hotele, restauracje, salony kosmetyczne), przedsiębiorstwa produkcyjne (np. producentów żywności), jak również inne firmy i zakłady za najbardziej skuteczne, oryginalne i pomysłowe rozwiązania służące zapewnieniu klientom bezpieczeństwa sanitarnego oraz wysokich standardów ochrony ich zdrowia. W Konkursie nagrodzone zostaną firmy, które w sposób szczególny dbają o czystość, higienę, jakość sanitarną i bezpieczeństwo zdrowotne klientów. Konkurs służył będzie identyfikowaniu firm i miejsc (handlowych, usługowych), które wdrażają autorskie i innowacyjne rozwiązania, procedury czy pomysły mające na celu zapewnienie wysokiej jakości sanitarnej usług bądź produktów. W konkursie wyróżnimy także firmy promujące zdrowie i zdrowy styl życia.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 czerwca 2020 roku

Nagrodzimy przedsiębiorców dbających o zapewnienie klientom warunków, w których mogą oni w sposób bezpieczny i przyjazny korzystać z oferowanych usług bądź produktów np. robić zakupy, wypoczywać czy jeść posiłek w miejscu, gdzie przestrzega się najwyższych norm bezpieczeństwa zdrowotnego. Celem Konkursu będzie ponadto identyfikacja dobrych praktyk firm z całej Polski w dziedzinie profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowia.

Aby wziąć udział w Konkursie i uzyskać Certyfikat należy:
 
– pobrać Zgłoszenie Konkursowe poprzez kliknięcie w ten link: POBIERZ ZGŁOSZENIE
 
– wypełnić pobrane Zgłoszenie Konkursowe i przesłać je do Organizatora na adres e-mail ankieta@zdrowie-konkurs.pl w terminie do 19 czerwca 2020 roku. Zgłoszenie należy przesłać do nas w formie mailowej jako skan lub zdjęcie.
 
– poczekać na ocenę zgłoszenia, której dokona Jury Konkursu w terminie do 30 czerwca 2020 r. O wyniku oceny wszystkich uczestników Konkursu powiadomimy pisemnie.

W razie pytań, prosimy o kontakt:
e-mail: ankieta@zdrowie-konkurs.pl

www.zdrowoibezpiecznie.pl
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).