Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

Konkurs na stanowiska dyrektorów: Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Wojniczu i Przedszkola Publicznego w Wojniczu

20 lutego, 2024
Google Maps Google Maps

Zarządzeniem nr 45/2024 Burmistrza Wojnicza z dnia 20 lutego 2024 r. ogłoszony został konkurs na stanowiska dyrektorów: Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Wojniczu, ul. Szkolna 10, 32-830 Wojnicz i Przedszkola Publicznego w Wojniczu ul. Krzywa 18, 32-830 Wojnicz.

Treść zarządzenia tutaj

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.