Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

KOMUNIKAT BURMISTRZA 18: Otwarcie placów zabaw i siłowni zewnętrznych

02 czerwca, 2020
Informacja dla mieszkańców

Komunikat Burmistrza Wojnicza w sprawie zasad korzystania z placów zabaw oraz siłowni zewnętrznych na terenie gminy Wojnicz.

30 maja 2020 roku na nowo otwarte zostały place zabaw oraz siłownie zewnętrzne znajdujące się na terenie gminy Wojnicz. Osoby korzystające z obiektów nadal zobowiązane są zachować zasady bezpieczeństwa, zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, m.in. w dalszym ciągu obowiązuje zasada zachowania  2 m odstępu oraz zasłaniania ust i nosa przez osoby dorosłe.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).