Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

KOMUNIKAT BURMISTRZA 17: NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA URZĘDU MIEJSKIEGO W WOJNICZU

25 maja, 2020
Informacja dla mieszkańców

Szanowni Państwo! Od dnia 25 maja 2020 r. wprowadzone zostają nowe zasady funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Wojniczu, które dotyczą przemieszczania się interesantów w budynku magistratu. Dotychczas z powodu stanu pandemii bezpośrednia obsługa interesantów była zapewniona w ograniczonym zakresie.

W chwili obecnej jest ona dopuszczalna pod warunkiem zachowania wszelkich środków ostrożności:

  • PRZED WEJŚCIEM DO BUDYNKU URZĘDU KAŻDA OSOBA WCHODZĄCA BĘDZIE MIAŁA MIERZONĄ TEMPERATURĘ,
  • PRZED WEJŚCIEM DO BUDYNKU URZĘDU NALEŻY ZDEZYNFEKOWAĆ DŁONIE ORAZ ZAKRYĆ NOS I USTA,
  • W JEDNYM POMIESZCZENIU MOŻE PRZEBYWAĆ MAKSYMALNIE JEDNA OSOBA
    (nie wliczając pracownika obsługującego sprawę).

OSOBY MAJĄCE ZEWNĘTRZNE OZNAKI CHOROBOWE (KASZEL, PODWYŻSZONA TEMPERATURA, ITP.) NIE BĘDĄ WPUSZCZANE DO URZĘDU.

Przypominamy, że na terenie całego kraju nadal trwa stan pandemii,  i że najbezpieczniejszą zalecaną formą załatwiania spraw urzędowych jest korzystanie z  formy elektronicznej (e-mail, platforma ePUAP)  lub kontakt telefoniczny z pracownikami Urzędu. W dalszym ciągu jest możliwość złożenia dokumentów do specjalnie udostępnionej skrzynki podawczej, znajdującej się przy głównym wejściu do Urzędu.

Do pobrania:
KOMUNIKAT
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).