Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

KOMUNIKAT BURMISTRZA 17: Korekta deklaracji za gospodarowanie odpadami

15 maja, 2020
Informacja dla mieszkańców

Urząd Miejski w Wojniczu informuje, że w związku z licznymi powrotami osób z zagranicy oraz osób studiujących w innych miejscowościach każdy właściciel nieruchomości, na której zmieniła się ilość osób zamieszkałych ma obowiązek złożenia korekty deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Deklarację taką należy złożyć w terminie 14 dni od dnia zamieszkania na danej nieruchomości pierwszego mieszkańca oraz w przypadku zmiany danych będących podstawą ustalenia wysokości należnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć nową deklarację w  terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiła zmiana.

Deklarację można pobrać ze strony internetowej Urzędu Miasta www.wojnicz.pl  https://www.wojnicz.pl/zalatw-sprawe/gospodarka-odpadami

Prosimy po wydrukowaniu wypełnić, podpisać i wrzucić do urny, która znajduje się przed wejściem do Urzędu Miejskiego.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).