Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

KOMUNIKAT BURMISTRZA 15: POMOC DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z TERENU GMINY WOJNICZ W ZWIĄZKU Z COVID-19

05 maja, 2020

Informacja dla mieszkańców

Rada Miejska w Wojniczu przyjęła Uchwałę w sprawie przedłużenia terminów płatności rat podatku od nieruchomości mikro przedsiębiorcom i małym przedsiębiorcom, których płynność finansowa uległa pogorszeniu, w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19.

Formularz wraz z oświadczeniem można przesłać pocztą na adres: Referat Finansowo – Podatkowy, Urząd Miejski w Wojniczu, ul. Rynek 1, 32-830 Wojnicz lub złożyć go za pośrednictwem platformy E-Puap lub wrzucić do urny znajdującej się przy drzwiach wejściowych do Urzędu. 

Termin składania dokumentów: do dnia 14 maja 2020r. (liczy się data wpływu do Urzędu)

Do pobrania:

Uchwała Nr XVI/164/2020 Rady Miejskiej w Wojniczu z dnia 28 kwietnia 2020 r. w sprawie przedłużenia terminów płatności rat podatku od nieruchomości, wskazanym grupom przedsiębiorców, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19

Informacje dotyczące uchwały w sprawie przedłużenia terminów płatności rat podatku od nieruchomości

Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc rekompensującą negatywne konsekwencje ekonomiczne z powodu COVID -19

Oświadczenie dotyczące pogorszenia płynności finansowej przedsiębiorcy

 
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).