Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Kolejne gminne drogi zostaną wyremontowane

05 sierpnia, 2021

Gmina wyremontuje łącznie ponad 2 km dróg w ciągu ulic Krakowska – Tarnowska oraz Warszawska – Jagielońska – Konopnickiej w Wojniczu.

3 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Wojniczu  podpisane zostały dwie umowy z Przedsiębiorstwem Drogowo – Mostowych z siedzibą w Jaśle na łączną kwotę 3 523 375,00 zł, które dotyczą remontu dróg gminnych. W ramach inwestycji wyremontowane zostaną odcinki drogi w ciągu ulic Krakowska – Tarnowska w Wojniczu na długości 1 km wraz z remontem sygnalizacji świetlnej oraz w ciągu ulic Warszawska – Jagiellońska – Konopnickiej w Wojniczu na długości ponad 1 km.

Obydwa zadania otrzymały dofinansowanie  w wysokości 60% wartości zadania w ramach pozyskanych środków finansowych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Inwestycja ma być odebrana początkiem grudnia br.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).