Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Kolejne dofinansowanie dla szkół z terenu Gminy Wojnicz

06 grudnia, 2022

Gmina Wojnicz otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 130 000,00 zł na realizację zadania grantowego pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” – Grant 3.

Celem zadania grantowego jest zniwelowanie u uczniów skutków pandemii COVID-19 poprzez wielowymiarowe wsparcie szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie ogólne  w zakresie edukacyjnym i psychologicznym wspomagającym edukację i rozwój uczniów.

W ramach projektu w szkołach prowadzonych przez Gminę Wojnicz realizowane będą zajęcia wyrównawcze, zajęcia rozwijające zainteresowania i zajęcia z zakresu terapii pedagogicznej.

Dofinansowanie pochodzi ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
i Budżetu Państwa.

Uroczyste wręczenie promes dla Grantobiorców odbyło się dnia 5 grudnia 2022 r.
o godzinie 11.00 w Sali Pospólstwa Muzeum Okręgowego  w Tarnowie.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).