Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Już jutro 10 Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

01 grudnia, 2023

Zapraszamy wszystkich zawodników do udziału w 10 MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO. Jest to drugi z czterech w ramach cyklu Grand Prix o Puchar Burmistrza Wojnicza.

W tej edycji każdy uczestnik turnieju staje się MIKOŁAJEM, w tym dniu oprócz rywalizacji sportowej mamy inny wspólny cel. W dniu turnieju zbieramy wpisowe w kategoriach dzieci i młodzież po 10 zł, a open 20 zł na paczki świąteczne. Z zebranej kwoty i zebranych darów zostaną zrobione paczki świąteczne, które trafią do Placówki Wsparcia Dziennego. Liczymy  na zrozumienie idei wolontariatu i gotowości dzielenia się z innymi, zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie naszej akcji.

Startujemy o 9:00 w sobotę 2 GRUDNIA w sali sportowej ZSP w Wielkiej Wsi [32-830 Wojnicz]. Więcej informacji pod nr. tel. 500125537.

REJESTRACJA TUTAJ. – pierwszeństwo udziału w turnieju mają osoby zarejestrowane w panelu rejestracyjnym.

REGULAMIN
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).