Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Jarmark Wielkanocny

29 marca, 2023
Google Maps Google Maps

Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu serdecznie zapraszają na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w dniu 2 kwietnia na wojnickim rynku.

Czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji połączonych z dobrą zabawą i pysznym jedzeniem. Będziemy malować pisanki, organizować konkursy z nagrodami, czy śpiewać dobrze wszystkim znane folkowe piosenki.

Podczas wydarzenia wręczymy nagrody w Gminnym Konkursie Plastycznym na Kartkę Wielkanocną 2023. Po raz kolejny zorganizujemy festiwal pisanek i przyozdobimy centrum miasta gigantycznymi wielkanocnymi jajkami.

Na odwiedzających czekać będą także wystawcy z ciekawym asortymentem. W drewnianych domkach będzie można kupić m.in. tradycyjne wędliny, sery, pieczywo, miody, rękodzieło, wyroby drewniane, wielkanocne ozdoby, pisanki, wianki, koszyczki, palemki. Z pewnością nie zabraknie świątecznych smakołyków.

Dla odwiedzających nasze wydarzenie przygotowujemy do degustacji pyszny żurek.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).