Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Pokaż menu

Informacje z sesji

06 sierpnia, 2020

W dniu 5 sierpnia br. odbyła się XVIII sesja Rady Miejskiej w Wojniczu.

Podczas sesji Rada Miejska podjęła następujące uchwały:

– w sprawie zatwierdzenia skonsolidowanego sprawozdania finansowego Gminy Wojnicz za 2019 rok.

– w sprawie zmian w budżecie Gminy Wojnicz na 2020 rok.   

– w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Wojnicz.  

– w sprawie udzielenia dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Biadolinach Radłowskich.

– w sprawie zmiany Uchwały nr XIV/140/2019 Rady Miejskiej w Wojniczu z dnia 30 grudnia 2019 r. w sprawie udzielenia dotacji dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

– w sprawie wyznaczenia inkasentów podatków rolnego, od nieruchomości i leśnego.

– w sprawie ustalenia zasad przyznawania diet sołtysom i Przewodniczącemu Zarządu Miasta Wojnicz oraz określenia ich wysokości.

– w sprawie określenia średniej ceny jednostek paliwa w gminie na rok szkolny 2020/2021.

– w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji udzielanych publicznym i niepublicznym przedszkolom, innym formom wychowania przedszkolnego, szkołom, w tym szkołom podstawowym, w których zorganizowano oddział przedszkolny i placówkom prowadzonym na terenie Gminy Wojnicz, trybu kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania tych dotacji oraz terminu i sposobu rozliczenia ich wykorzystania.

– w sprawie  zmiany uchwały Nr XII/130/2019 Rady Miejskiej w Wojniczu z dnia 28 listopada 2019 r. w sprawie statutu Centrum Ekonomiczno-Administracyjnego w Wojniczu.

– w sprawie statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wojniczu.

– w sprawie upoważnienia Dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wojniczu do prowadzenia postępowania w sprawach z zakresu świadczeń pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Wojnicz.

– w sprawie Regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Wojnicz.

– w sprawie zakupu nieruchomości do zasobu nieruchomości Gminy Wojnicz.

– w sprawie nadania nazwy ulicy położonej w Wojniczu.

– w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany naprawczej miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego GMINY WOJNICZ obejmującego sołectwa: Rudka, Więckowice, Wielka Wieś, Isep, Łukanowice, Zakrzów, Dębina Łętowska i Dębina Zakrzowska, uchwalonego Uchwałą Rady Miejskiej w Wojniczu Nr XV/156/2020 z dnia 14 lutego 2020 r.

 

 
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).