Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Informacja z sesji

21 marca, 2023
Google Maps Google Maps

W dniu 21 marca br. odbyła się XLIV sesja Rady Miejskiej w Wojniczu.

Podczas sesji Rada Miejska podjęła następujące uchwały:

– w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Wojnicz.

– w sprawie zmian w budżecie Gminy Wojnicz na 2023 rok.                       

– w sprawie zmiany Uchwały nr XLIII/493/2023 Rady Miejskiej w Wojniczu z dnia 27 lutego 2023 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej dla mieszkańców ze środków budżetu Gminy Wojnicz na działania związane z ochroną środowiska tj. wymiana starych pieców, kotłów węglowych c.o. na nowe piece gazowe, pellet oraz pompy ciepła.

– w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Wojnicza.

– w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie spółki KZN SIM TARNÓW spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

– w sprawie zatwierdzenia wniosku o wsparcie za środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie objęcia udziałów w tworzonej Społecznej Inicjatywie Mieszkaniowej.

Ponadto Rada Miejska w Wojniczu poprzez aklamację podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia sprzeciwu wobec ataków na Świętego Jana Pawła II.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).