Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Informacja z Komisariatu Policji w Wojniczu

28 lutego, 2024
Google Maps Google Maps

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Wojniczu, zgodnie z zarządzeniem nr 5 Komendanta Głównego Policji, na podstawie zdiagnozowanych oczekiwań społecznych oraz analizy zagrożenia w rejonie, w cyklach półrocznych przygotowali plany działania, które prowadzone są od dnia 01.02.2024 r. do dnia 31.07.2024 r.

Na terenie gminy Wojnicz w powyższym okresie czasu realizowane będą następujące zadania:  

  1. Przeciwdziałanie naruszeniom przepisów Prawo O Ruchu Drogowym popełniających przez kierujących samochodami ciężarowymi w Wojniczu na ul. Wolickiej gdzie obowiązuje znak B-36 Zakaz Zatrzymywania, nieprawidłowo zaparkowane pojazdy stwarzają realne zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu kołowym oraz pieszych.
  • Przeciwdziałanie naruszeniom przepisów dotyczących spożywania alkoholu wbrew przepisom Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi, używania słów nieprzyzwoitych, oraz zanieczyszczania miejsc publicznych przez osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu, w rejonie kompleksu „Łopianowy Zakątek”, który usytuowany jest w centrum miejscowości Łopoń.Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).