Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Informacja o awarii

22 maja, 2024
Informacja o awarii

Urząd Miejski w Wojniczu informuje, że na zlecenie Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. , Gazownia w Brzesku , ul. Starowiejska 7a, 32-800 Brzesko – Firma: ZMI Wójcik Sp.J., Dobrków 73, 39-220 Pilzno będzie realizowała zadanie pod nazwą: „Awaryjna wymiana stalowej sieci gazowej n/c DN80, DN65, DN32 na PE dn 125, dn 90, dn 40 zlokalizowanej w Wojniczu, ul. Kąpielowa”.

W załączeniu informacja z telefonami kontaktowymi do pracowników firmy ZMI Wójcik Sp.J., którzy odpowiadają za realizację zadania.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).