Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

I Plebiscyt na Najpiękniejszą Gminę Małopolski 2020

04 czerwca, 2020

Rozpoczynamy trzecie głosowanie w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski – Najpiękniejsza Gmina Miejsko-Wiejska. Do niedzieli 14 czerwca, a dokładniej do godziny 21 będziemy oddawać głosy i wybierać cztery gminy z powiatów gorlickiego, nowosądeckiego oraz tarnowskiego. Awansują one do finałowego głosowania (29 czerwiec – 12 lipiec). Głosować można za pośrednictwem portalu M jak Małopolska.

W plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Miejsko-Wiejską w naszym województwie podzieliliśmy Małopolskę na cztery regiony. Co dwa tygodnie począwszy od 4 maja będziemy wybierać z danego regionu po cztery gminy, które awansują do finału. Jak do tej pory do finału awansowały gminy Dobczyce, Szczawnica, Rabka-Zdrój, Sułkowice, Chełmek, Kęty, Skała oraz Brzeszcze.

Drugi region to gminy miejsko-wiejskie z powiatów gorlickiego, nowosądeckiego oraz tarnowskiego: Biecz, Bobowa, Ciężkowice, Krynica-Zdrój, Muszyna, Piwniczna-Zdrój, Radłów, Ryglice, Stary Sącz, Tuchów, Wojnicz, Zakliczyn oraz Żabno.

Oddawać głos możecie Państwo  do niedzieli  14 czerwca (do godziny 21)

Głosowanie pod linkiem: https://mjakmalopolska.pl/2020/06/01/najpiekniejsza-gmina-miejsko-wiejska-malopolski-region-3/

 
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).