Środa, 27 września 2023r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Gminny Konkurs na Najpiękniejszą laurkę z okazji Dnia Mamy  

28 maja, 2020

Z okazji Dnia Mamy Gminny Ośrodek Kultury zorganizował konkurs na najpiękniejszą laurkę.  

26 maja rozstrzygnięto konkursu na najpiękniejszą laurkę z życzeniami z okazji Dnia Matki, który spotkał się z spory zainteresowaniem ze strony uczniów, zwłaszcza tych najmłodszych. Wpłynęło 18 ciekawych prac. Wybór najpiękniejszych nie był łatwy, jednak w końcu, po wielu rozważaniach i namysłach, wybrano laureatów. Nagrodzone zostały trzy najładniejsze prace oraz dwa wyróżnienia.

Pracownicy oraz dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury w Wojniczu gratulują zwycięzcom, jak również dziękują wszystkim osobom, które podjęli wyzwanie i wzięły udział w konkursie.

Lista zwycięzców:
Patryk Ogar – za prace Dłonie
Gloria Goryl – za pracę Kocham Cię
Aleksander Basta – za pracę Serce

Wyróżnienia otrzymują:
Kacper Kmieć
Wiktoria Śliwa

fot. GOK Wojnicz
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).