Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Gminny Dzień Dziecka za nami

11 czerwca, 2024

9 czerwca br. przy Szkole Podstawowej w Wojniczu odbył się Gminny Dzień Dziecka. Na uczestnikowi czekało wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

Oficjalnego otwarcia wydarzenia i przywitania najmłodszych dokonał Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk, Zastępca Burmistrza Joanna Zając oraz Sekretarz Agnieszka Dąbroś. Gminny Dzień Dziecka rozpoczął się o godzinie 14:00. Od samego początku sporo się działo: swoje występy zaprezentowały szerokiej publiczności uczniowie z placówek oświatowych gminy Wojnicz, a do tańca w rytmie hip hop zapraszały tancerki z formacji Teddys Army – finalistki programu Mam Talent TVN. Ponadto, mogliśmy zobaczyć pokaz karate Wojnickiego Klubu Sportowego „Kyokushin” Karate, wysłuchać koncertu Formacji Rozrywkowej oraz wziąć udział w Festiwalu Kolorów HOLY DAY.

Wielkim powodzeniem wśród najmłodszych cieszyło się malowanie twarzy, wyplatanie warkoczyków, tatuaże i wielkie dmuchane zjeżdżalnie, zamki i kule wodne. Nad wszystkim ze sceny czuwała i zachęcała do zabawy Pracownia Jaszczur & Przyjaciele. Dzięki wspaniałej pogodzie, która również nam sprzyjała, chętnych do zabawy przybywało z godziny na godzinę. Nie zabrakło również wspaniałych maskotek, które mile bawiły dzieci. Dzień dziecka zakończył się o godzinie 18.00 przy fontannie wypuszczonych w niebo cukierków.  
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).