Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Gminny Dzień Dziecka na boisku sportowym Olimpii w Wojniczu

23 maja, 2022
Gminny Dzień Dziecka

Burmistrz Wojnicza oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu zapraszają na Gminny Dzień Dziecka.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 29 maja na stadionie „Olimpii” w Wojniczu. W programie imprezy, która rozpocznie się o godz. 14.00, przewidziano wiele atrakcji dla całych rodzin.

Współorganizatorami wydarzenia są: Urząd Miejski w Wojniczu, Olimpia Wojnicz, GOPSw Wojniczu, Wolontariat Wielka Wieś oraz Football Academy Wojnicz.

Szczegóły na plakacie.

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.