Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Gmina Wojnicz dla WOŚP 2023 – finał

06 lutego, 2023

Sztab #5692 Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu już po raz 11 wziął aktywnie udział w kolejnym – 31 już Finale WOŚP, który odbył się 29 stycznia 2023 r.

W sztabie pracowali – nasi uczniowie, absolwenci, pracownicy, nauczyciele, ich rodziny – małżonkowie, dzieci, wnuki – obsługiwali wolontariuszy i opiekunów – parzyli kawę, podawali żurek, kroili ciasta, sprzątali i pilnowali, aby wszystko było ok. Nad prawidłowym rozliczeniem Finału czuwała trzyosobowa komisja, która perfekcyjnie nadzorowała pracę.

Niezawodni sponsorzy pomogli zorganizowali dowóz wolontariuszy do sztabu, a także pomogli w sposób rzeczowy w przygotowaniu poczęstunku. Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły przynieśli ciasta, cukierki, a Panie z Internatu ZSLiT w Wojniczu przygotowały pyszny żurek. Funkcjonariusze Policji czuwali nad bezpieczeństwem wolontariuszy i osób zaangażowanych w organizację Finału. Grupa BRAWO MY wystąpiła w Kinie WAWEL o godz.. 15.30 i 17.30 przedstawiając skecze kabaretowe.

Z dumą zawiadamiamy, że podczas 31 Finału WOŚP, wolontariusze zostali rozliczeni na łączną deklarowaną kwotę 38.342,75 zł i 75 euro. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, dumni i usatysfakcjonowani, że to kolejny Finał, który pokazuje, jak wielkie serca mają darczyńcy, którzy wspierają WOŚP.

Hasło Finału: „Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych”

Szef Sztabu: Agnieszka Kapek. Przyznanych dla sztabu puszek: 74.

Tego dnia byli z nami wolontariusze i ich opiekunowie ze:

  • Szkoły Podstawowej w Wojniczu,
  • Szkoły Podstawowej w Olszynach,
  • Szkoły Podstawowej w Grabnie,
  • Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi,
  • Szkoły Podstawowej w Biadolinach Radłowskich,
  • Szkoły Podstawowej w Rudce,
  • Szkoły Podstawowej w Łysej Górze,
  • Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku
  • oraz z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu.

Ponadto na terenie Wojnicza w sekretariacie naszej szkoły oraz w F. H. U. Dla domu i ogrodu już od grudnia ustawione były Sztabowe Puszki Stacjonarne, które w dniu Finału w obecności opiekunów zostały rozliczone.

Kolejny Finał za nami – do zobaczenia za rok!

Fot. Sztab #5692 ZSLiT w Wojniczu
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).