Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Drogi w Łukanowicach już po remoncie

16 listopada, 2023

Zakończył się remont na dwóch odcinkach dróg gminnych w Łukanowicach. Łącznie wykonano ponad 1,6 km nawierzchni asfaltowej.

W ostatnim czasie oficjalnie do użytku oddano wyremontowane dwa odcinki dróg gminnych w Łukanowicach, prace trwały od września br. Łączny koszt tych dwóch inwestycji wyniósł ponad 1,8 mln zł, w ramach którego wykonano ponad 1,6 km nawierzchni asfaltowej wraz z poboczami. Obydwa zadania dofinansowane są ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w łącznej wysokości blisko 1,4 mln zł.

Warto zaznaczyć, że to kolejne zadania drogowe, które mogliśmy wykonać dzięki wysokiemu, rządowemu wsparciu, za które jesteśmy wdzięczni. – podkreśla burmistrz Wojnicza, Tadeusz Bąk.

Fot. UM Wojnicz
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).