Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Dofinansowanie na zakup i montaż domowych magazynów energii

21 czerwca, 2024
Dofinansowanie na zakup i montaż domowych magazynów energii

Wszystkich mieszkańców Gminy Wojnicz  zainteresowanych możliwością pozyskania dofinansowania do 85% na zakup i montaż domowych magazynów energii elektrycznej do istniejących instalacji fotowoltaicznych – Urząd Miejski w Wojniczu informuje, że ankiety o których była mowa na spotkaniach w dniach 18.06.2024 oraz 20.06.2024 są do odebrania na dzienniku podawczym Urzędu Miejskiego w Wojniczu oraz do pobrania w niżej zamieszczonym linku.

Wypełnioną ankietę należy złożyć na dzienniku podawczym.

Wzory umów na wykonanie inspekcji oraz deklaracje uczestnictwa w Projekcie będą dostępne na stronie Urzędu Miejskiego w Wojniczu www.wojnicz.pl

Podpisanie umowy na wykonanie inspekcji technicznej następuje w Urzędzie Miejskim w Wojniczu.

Zapisy do projektu będą możliwe do 28.06.2024r.

Mieszkańcy zainteresowani udziałem w Projekcie mogą skorzystać z pomocy pod numerem telefonu: DOEKO Group -12 446 42 97
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).