Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Częściowe zamknięcie płyty Rynku

01 grudnia, 2022

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo Przedszkolaków, którzy w dniu 2 grudnia będą Ubierać Choinkę na Wojnickim czasowo zamykamy płytę główną wojnickiego rynku. Czasowe zamknięcie będzie obowiązywać od godziny 22.00 w dniu 1 grudnia od godziny 11.30 dnia 2 grudnia.

Wjazd na rynek w wyżej wymienionych godzinach będą mieć wyłącznie autobusy dowożące Przedszkolaków na wydarzenie, taksówki oraz służby porządkowe.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o nie parkowanie samochodów w wyżej wymienionym terminie oraz o korzystanie z przystanków znajdujących się w obrębie rynku przy ul. KRAKOWSKIEJ.

Za utrudnienia przepraszamy ‼️

‼️
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).