Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Boisko sportowe w Grabnie już gotowe

03 grudnia, 2020

Zakończyła się modernizacja boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Grabnie.

Dzięki przyznanej dotacji z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjna – sportowa – MIRS 2020” boisko sportowe przy Szkole Podstawowej w Grabnie zostało zmodernizowane.

W ramach inwestycji przebudowano istniejące boisko sportowe o nawierzchni asfaltowej na boisko o nawierzchni poliuretanowej, przystosowane do gier zespołowych. Zmodernizowana została również bieżnia do skoku w dal wraz z zeskocznią z piasku.

Całkowity koszt zadania wynosi 219 737,00 zł, z czego wysokość przyznanej dotacji wyniosła 142 960,00 zł.

Fot. UM Wojnicz

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.