Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Biura MIR od 5 maja otwarte dla rolników

06 maja, 2020

Zarząd Małopolskiej Izby Rolniczej podjął decyzję o otwarciu biur od 5 maja dla rolników oczekujących pomocy przy wypełnianiu wniosków obszarowych, z koniecznością zachowania zasad ochrony zdrowia i życia rolników oraz pracowników.

Wnioski o płatności obszarowe w kampanii 2020 wypełnione są przez Pracowników Izby na podstawie dokumentów dostarczonych przez rolników.  

Rolników, którzy zechcą skorzystać z tej formy pomocy prosimy o pozostawienie w wyznaczonych miejscach w biurach izby dokumentów źródłowych w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem. Wewnątrz koperty należy zamieścić adres, telefon i e-mail.

Pracownicy izby skontaktują się z rolnikiem telefonicznie lub mailowo w celu wyjaśnienia dalszej procedury wypełniania wniosków.

Usługę wypełniania wniosków dla rolników z gminy Wojniczu świadczy:
Biuro MIR w Tarnowie
ul. Giełdowa 9
33-100 Tarnów
tel.: 14 612 00 64

Wszyscy zainteresowani rolnicy proszeni są o kontakt telefoniczny w celu uzyskania informacji o terminie wypełnienia wniosku.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).