Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

30 tys. zł na Dni Wikliny z „mecenatu”

05 kwietnia, 2023

Stowarzyszenie „Wiklina” Przyjazny Isep pozyskało dotację w wysokości 30 tys. zł z programu „Mecenat Małopolski” Województwa Małopolskiego na realizację zadania pn. „Przeprowadzenie warsztatów wikliniarskich podczas Dni Wikliny 2023”.

Pozyskane środki i zaplanowane działania z pewnością pozwolą znacząco wzbogacić program tegorocznej edycji „Dni Wikliny”. W ramach projektu m. in. zaplanowano zorganizowanie i przeprowadzanie dwudniowych plenerowych warsztatów wikliniarskich połączonych z prezentacją rzemieślników i ich wyrobów z wikliny. – mówi burmistrz Wojnicza, Tadeusz Bąk.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).