Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

28 marca, 2024

Grafika przedstawia w tle zdjęcie przedstawiające na drewnianej strukturze jaka w kolorze niebieskim i zielonym oraz bazie. Na tle znajduje się tekst: Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Święto Wielkiej Nocy to niezwykły czas odrodzenia, otuchy i radości, wiary w siłę Chrystusa oraz jego zmartwychwstanie, ale także czas budzącej się do życia przyrody.

Niech będą nowym początkiem oraz nadzieją na lepszą przyszłość i przyniosą Wam dużo szczęścia, miłości oraz pogody duchaw cudownej rodzinnej atmosferze.

Wesołego Alleluja!

Wójt Gminy Wietrzychowice

Tomasz Banek

Przewodnicząca Rady Gminy

Ewa Wojcieszek

Zdjęcia (1)

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.