Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Życzenia dla Mieszkańców z okazji Świąt Bożego Narodzenia

22 grudnia, 2023

Grafika przedstawia na niebieskim tle z lewej strony: trzy niebieskie bombki różnej wielkości Na jednej z nich znajduje się logo Gminy Wietrzychowice. Z prawej strony znajduje się grafitowy napis: Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Drodzy Mieszkańcy,

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam jak najwięcej dobra, życzliwości i zrozumienia.
Niech ten magiczny, świąteczny czas przyniesie odpoczynek i chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków.
Życzymy Wam, aby Nowy Rok przyniósł nowe wyzwania, chwile warte zapamiętania i spełnione marzenia.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku
życzą:

Wójt Gminy Wietrzychowice
Tomasz Banek

Przewodnicząca Rady Gminy
Ewa Wojcieszek

Zdjęcia (1)

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.