Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Zapraszamy na spotkanie w ramach zadania “dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice”

03 lipca, 2023

grafika przedstawia na jasnym tle u góry od lewe logo: WFOŚiGW, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Gmina Wietrzychowice. Poniżej tekst z informacjami o terminie i miejscu spotkania

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie w ramach zadania dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice", które odbędzie się w dniu 7 lipca 2023 r. o godz.10:00 w budynku byłego gimnazjium w Miechowicach Wielkich.

W ramach spotkania z mieszkańcami będzie możliwość zapoznania się z aktualnymi narzędziami, które pozwolą na wymianę kotłów, termomodernizację budynków oraz związane z tym oszczędności.

Zdjęcia (1)
Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).