Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Pokaż menu

Zakończenie remontu drogi gminnej „Do Kamiennego Krzyża przez wieś”

04 sierpnia, 2020

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych w m. Miechowice Małe zostało zrealizowane zadanie pn. Remont drogi gminnej „Do Kamiennego Krzyża przez wieś” Nr K202771 w km 0+868 do  km 1+050 w m. Miechowice Małe Gmina Wietrzychowice. Kwota dofinansowania  ze środków Funduszu wyniosła 72 128, 00 zł.

W ramach remontu został położony odcinek nowej nawierzchni asfaltowej o długości 182 mb, wraz z  poboczem z kruszywa łamanego. Na powierzchni 131m2  wymieniona została nawierzchnia chodnika na którym płytki chodnikowe zostały zastąpione kostką brukową, a w miejsce starych zniszczonych krawężników zostały ułożone nowe.

Gmina Wietrzychowice
Wietrzychowice – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 3,43% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).